

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Cost-Effective Single Beam Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.1A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | HLE |
| Contact Material | Beryllium Copper |
ESQ-106-12-G-S
91601-316LF
833-87-014-20-001101
613034243121
CES-114-01-T-S
ESQ-110-23-G-S
ESQ-106-23-L-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00