

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Receptacle |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 125 V |
| Series | MINITEK |
| Contact Material | Copper |
CLT-107-02-L-D-BE-A
91601-312LF
89898-308LF
SSM-106-L-SV
SSW-104-02-S-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00