

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 120 V |
| Series | M80 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
M20-6153205
SSA-112-S-T
ESQ-105-33-T-D
613032143121
ERF8-040-05.0-L-DV-L-TR
MHDAS2F026YDE10
62000811821
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00