

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 34 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
SLM-106-01-L-S
CLE-108-01-G-DV-A-K-TR
SEAF-20-05.0-L-04-2-A-K-TR
SQT-115-01-L-D
BCS-110-L-D-DE
SSM-120-L-SV
SSW-104-02-T-D-RA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00