

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.8A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQW |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-119-24-T-D
TST24RB06T / 192990-3350
HIF3FB-30DA-2.54DSA(71)
CES-128-01-T-S
FLHT6P008C0
FLHT2P008C0
ESW-120-33-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00