

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 7.62mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16 A, 17A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Series | FunctionMAX FX30B |
| Contact Material | Copper |
ASP-134602-01
SQT-116-01-L-S
SQT-115-01-F-D
G88MP201020CREU
62000611821
ERF8-020-05.0-L-DV-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00