

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Au/Sn Over Ni |
MMS-103-01-L-SV
SSW-111-01-G-S
SSQ-135-03-T-D
IPS1-110-01-L-D
CLT-107-02-F-D-A
FX15SC-51S-0.5SV
SSA-119-S-T
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00