

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Series | 803 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
M22-7130542
M80-4612642
803-87-010-10-001101
M80-4C11205FC
CLE-106-01-G-DV
CLT-115-02-L-D-A
CLT-112-02-F-D-BE-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00