

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Cost-effective Square Tail Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
FSI-120-03-G-D-M-AB-K-TR
SSW-125-01-G-D
SDL-112-T-12
SSQ-114-01-T-D
ARF6-08-S-D-A-K-TR-1
DF40C(2.0)-80DS-0.4V(58)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00