

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Series | 833 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SSW-104-02-G-D
IPS1-105-01-L-D
FLE-108-01-G-DV
CLP-110-02-L-DH-A
LSH-030-01-G-D-A
SFMC-105-02-S-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00