

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Series | 803 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SMM-107-02-L-D
8560-4500PL
SSW-105-02-G-D
SLH-030-1.50-G-D-A
FHP-08-01-T-S
M80-8500442
690367292076
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00