

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Elevated Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 23A |
| Voltage Rating | 225 V |
| Series | ESQ |
| Contact Material | Bronze |
SLW-112-01-G-D
TST02RB02T / 192991-0214
SQT-120-01-L-D
613016143121
1-2314820-4
SEAF-40-06.5-S-06-2-A-K-TR
CES-110-01-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00