

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Cost-Effective Reliable Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.1A |
| Voltage Rating | 350 V |
| Series | SFC |
| Contact Material | Bronze |
CLM-115-02-L-D
ESW-104-12-G-D
71991-305LF
BCS-112-L-S-TE
61001213321
SSQ-116-02-G-S
216700-0209
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00