

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 240 V , 340 V |
| Series | CLP |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
FLHT2P008A0
SS-107-T-2-N
ERF8-020-05.0-S-DV-TR
FLHS2P008C0
SMH-105-02-G-D
610022243021
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00