

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.9A |
| Voltage Rating | 310 V |
| Series | MLE |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SSW-117-01-G-S
ESQ-110-44-G-D
SQT-114-03-L-D
DF11-24DS-2DSA(05)
IPS1-105-01-S-D-RA
613012216921
SSM-119-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00