

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
CLT-107-02-F-D-A
ERF8-010-07.0-L-DV-TR
FX6-40S-0.8SV2(71)
8540-4500PL
AW 126-20/Z-T
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00