

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 4.19mm |
| Type | Isolated Power Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 10.3 A, 6 A, 7.1 A, 7.6 A, 8.4A |
| Voltage Rating | 400 V , 565 V |
| Series | IPBS |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Tin |
SL-130-T-10
SSQ-125-03-G-D
M80-4612042
803-87-010-10-012101
SDL-105-G-19
SLH-010-1.50-G-D-A-K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00