

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSQ |
| Contact Material | Bronze |
EPY.00.250.NTN
613020143121
2-2314820-0
61302625721
154808 / 154808-E
SSW-114-01-F-D
M300-FV1034500
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00