

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSQ |
| Contact Material | Bronze |
SSW-115-02-G-D-RA
G88MP241020CREU
AW 127-32/Z-T
DF11-18DS-2DSA(06)
ERF8-070-01-L-D-RA-L-TR
M80-8501245
FLHT6P008C0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00