

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
SLM-107-01-G-S
ESQ-102-33-L-D
DF40HC(4.0)-80DS-0.4V(58)
SSQ-116-04-G-D
ESQ-125-33-G-D
234201 / 234201-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00