

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
TOLC-125-02-L-Q-A-1
DF12-50DS-0.5V(86)
SSM-105-L-DH-TR
M80-5T10442MC
ESQ-105-14-G-D
613004216921
BCS-109-L-D-TE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00