

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.8A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQW |
| Contact Material | Bronze |
MMS-104-02-L-SV
SL-132-TT-11
IPS1-105-01-L-D
ERF5-040-05.0-L-DV-TR
ESQ-120-48-G-D
ESQ-108-12-T-D
61302411821
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00