

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | PCB Receptacle |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 125 V |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold, Tin |
| Series Number | 87264 |
M20-6152005
M83-LMT1M2N27-0000-000
SSW-128-02-S-D-RA
M80-5131442
ESQ-105-12-L-D
M20-7821046
M20-7832046
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00