

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Cost-Effective Single Beam Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.1A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | HLE |
| Contact Material | Beryllium Copper |
ERF8-013-05.0-L-DV-TR
SSQ-116-03-F-S
ESQ-120-13-G-D
SSM-108-L-DV-P-TR
FLE-105-01-G-DV-P-TR
8925E-068-179-F
CLM-115-02-L-D-BE-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00