

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Cost-effective Square Tail Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
SMM-107-02-L-D
M22-7140442
FS5-30-04.0-L-DV-TH-TR
89898-310LF
ERF8-040-05.0-S-DV-L-TR
SSQ-112-02-G-D
ERF8-013-01-L-D-RA-L-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00