

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Cost-effective Square Tail Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
FX15S-51S-0.5SH
CLM-112-02-F-D
FLHR2P008A0
SSA-115-S-G
BCS-102-L-S-TE
ERF8-020-07.0-S-DV-K-TR
ESQ-116-14-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00