

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 475 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
SSW-110-02-G-S-RA
SFML-105-02-L-D-K-TR
61000811921
10150097-3200RLF
MMS-110-02-L-DV
SFM-115-01-S-D-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00