

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
ERF5-020-05.0-L-DV-K-TR
FX8C-100S-SV5(91)
SSW-114-01-T-S
SSQ-115-03-T-D
M52-5050545
SMM-107-02-L-D
SSM-104-L-DH-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00