

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Pass-Through Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 475 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
CLT-110-02-F-D-A-K-TR
SEI-110-02-GF-S-AB-TR
IPS1-120-01-L-D-RA
SQW-116-01-L-D
DF11-30DS-2DSA(05)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00