

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Elevated Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 23A |
| Voltage Rating | 225 V |
| Series | ESQ |
| Contact Material | Bronze |
G125-MH12605M4P
SSQ-117-01-G-D
216700-0209
SSQ-108-04-F-S
ERF8-040-05.0-S-DV-L-TR
5-5179009-4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00