

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 34 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
SLM-107-01-G-S
SFM-130-02-L-D-A
BCS-109-L-D-TE
SL-106-T-10
SSW-106-02-G-D
LSH-020-01-G-D-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00