

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Rugged Reliable Dual Wipe Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 280 V , 395 V |
| Series | CLP |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Bronze |
ERF8-025-01-L-D-RA-TR
SSQ-110-03-F-D
M20-7891046
ESQ-103-24-T-D
SQT-102-03-L-S
SSW-121-02-T-D-RA
HLE-104-02-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00