

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.9A |
| Voltage Rating | 350 V ac |
| Series | SMM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SFM-115-01-S-D-A
FX8-80S-SV(21)
SIB-132-S047-95
833-87-020-20-001101
BCS-120-L-D-PE-BE
ESQ-108-24-T-S
QRF8-052-05.0-L-D-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00