

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 15 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 100 V ac |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-110-12-S-D
610124249221
8560-4500PL
FLE-114-01-G-DV
A3C-10DA-2DSA(71)
ESQ-113-13-G-D
2-5767004-2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00