

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 41 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 150 V ac |
| Series | DF9 |
| Contact Material | Copper |
62002011821
IPBS-104-02-T-D
SFMH-105-02-L-D-WT
SQT-110-01-L-S
IPBS-104-01-T-S-GP
SEAF-20-05.0-S-10-2-A-K-TR-1
ADF6-40-03.5-L-4-2-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00