

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Connector System | Board to Board |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Au/Sn Over Ni |
MMS-110-01-F-SV
SLW-112-01-T-D
M80-4810405
TLE-107-01-G-DV-A
SSW-116-01-F-S
SSM-103-F-DV-LC
SFMC-104-02-L-D-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00