

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 1.5mm |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P4S |
| Contact Material | Copper |
ERF8-070-01-L-D-RA-L-TR
SL-120-T-10
SSQ-103-01-T-D
M80-5111042
610008243021
SSW-125-01-G-D
DF11-8DS-2DSA(06)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00