

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 240 V , 340 V |
| Series | CLP |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
CLP-107-02-F-D
ESQ-112-14-G-D
FLE-110-01-G-DV-K-TR
10159559-A30221RLF
MMS-107-01-L-SV
RSM-104-02-L-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00