

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
SSQ-120-01-T-D
M80-4610642
SSM-102-L-DV-K-TR
95290-305ALF
613032143121
410-87-210-01-640101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00