

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | PCB Receptacle |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 125 V |
| Contact Plating | Gold, Tin |
| Contact Material | Bronze |
| Series Number | 87264 |
HLE-112-02-G-DV-BE
QSH-040-01-L-D-DP-A
ESQ-132-13-L-D
SFMC-105-01-S-D
SQT-103-01-L-D-RA
1-2314820-2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00