

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 550 V |
| Series | ESW |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Bronze |
SLM-106-01-L-S
SSQ-122-01-T-S
SQT-110-01-F-D-RA
SQT-125-01-L-D-RA
SQT-106-01-L-S-RA
SSW-123-01-T-D
SLM-103-01-S-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00