

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 475 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
154809 / 154809-E
MMS-102-01-F-SV
MMS-109-02-L-DV-K-TR
CLP-110-02-G-D-BE
61002011921
HLE-108-02-L-DV
SSQ-108-02-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00