

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.9A |
| Voltage Rating | 310 V |
| Series | MLE |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Beryllium Copper |
71609-304ALF
ESQ-105-12-L-D
ASP-134488-01
SFM-130-L2-S-D-A
SQT-115-01-L-D
658807713080
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00