

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Low-Profile Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.5A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | CES |
| Contact Material | Bronze |
SEAF-40-05.0-S-08-2-A-K-TR
SSW-107-02-G-D
SSQ-109-02-G-D
FLHR4P008A0
SDL-104-T-10
ERF8-020-07.0-L-DV-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00