

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 1.5mm |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P4S |
| Contact Material | Copper |
SSW-106-01-L-D
MLE-105-01-G-DV-K-TR
FC1-10-02-T-WT
FLHR6P008A0
CLP-124-02-G-D
CLM-110-02-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00