

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Cost-effective Square Tail Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
SEAF-40-05.0-L-04-2-A-K-TR
M80-4605042
CLP-107-02-F-D
FHP-04-02-T-S
BCS-107-L-D-HE-1
SFMC-104-L2-S-D-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00