

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.0mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Series | DF11 |
| Contact Material | Phosphor Copper |
| Contact Plating | Gold |
ESW-120-12-T-D
10164227-0504A1RLF
SQW-112-01-L-D-VS-A
SSM-105-S-DV-LC
SSW-104-02-G-S
SLW-112-01-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00