

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSQ |
| Contact Material | Bronze |
610018243021
61082-041400LF
SSW-110-02-T-D
SSQ-108-02-T-S-RA
SSW-119-01-T-S
ESQ-108-23-G-S
SSQ-103-04-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00