

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
A3C-32DA-2DSA(71)
SMM-110-02-L-S
CLP-150-02-S-D-BE
SSA-116-W-T
RSM-106-02-L-S-P-TR
SSW-120-02-G-S
FLHR2C008C0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00