

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | A4S |
| Contact Material | Copper |
MHDAS2F026YDE50
SFMH-105-02-L-D-WT
M80-5402005
61300615721
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00